DREVÁCI vs Sharks , DREVÁCI vs Pegonet

25.03.2012 11:49

DREVÁCI vs Sharks

Tento víkend sme odohrali dva dobré zápasy. Prvý proti Sharks kde dominovali pozorné obrany a  opatrné útočenie. Veľmi dobre sme bránili, súper prakticky za celý zápas nemal gólovú šancu. Smerom dopredu sme si vypracovali niekoľko dobrých šancí, ale gól sme nedali. Hlavne Marcelovi – nášmu najlepšiemu strelcovi  sa už druhý zápas nedarilo prekonať brankára. Ale pred koncom prvého polčasu sa podarilo súpera nalomiť 1:0. V druhom polčase sme zasa trpezlivo čakali v obrane na súpera, ktorý musel hrať ak chcel vyrovnať. Po druhom góle sa súper ešte viac tlačil dopredu čo sme využili a troma gólmi stanovili konečné skóre 5:0. Za zmienku stojí trojgólový zápis nášho najskúsenejšieho a v mlmfPB najstaršieho hráča Mira.

Zostava: Magerčiak - Bauer, Galčík, Macháček, Folučka, Vicena, Kostelanský

Góly: Folučka 3, Galčík, Kostelanský

Priebeh: 1:0, 5:0

DREVÁCI vs Pegonet

V druhom zápase nás čakal ťažký súper, ktorý sa vždy pohybuje na popredných miestach tabuľky. Hráči Pegonetu sa do nás od začiatku pustili, ale my sme dobre bránili a aj smerom dopredu sme si nejakú šancu vytvorili. Prvý gól sme inkasovali my, ale dokázali sme vyrovnať. Takisto aj na druhý gól sme odpovedali a naším tretím sme išli do vedenia. Súper zakrátko vyrovnal a neskôr opäť išiel dovedenia. Tento jednogólový náskok dobrou hrou udržal až dokonca.

Zostava: Zvak - Bauer, Galčík, Macháček, Folučka, Vicena, Kostelanský, Magerčiak, Slovák, Hrubo

Góly: Vicena 3

Priebeh: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4