DREVÁCI vs Salamander

05.03.2012 19:57

Proti Salamandru sme sa znovu zišli v slabšom počte. Aj súper bol na tom podobne čo ukazovalo, že dnes sa nebude hrať   veľmi behavý futbal. Taktika pozorná obrana a rýchle brejky lepšie vyšla nám. Po výbornom bránení a dvoch protiútokov sme išli pomerne rýchlo do vedenia 2:0. Túto dobrú situáciu kedy súper viac otvoril hru a snažil sa skórovať sme dobrou a zodpovednou hrou využili a do konca prvého polčasu ešte 4-krát prekonali súperovho brankára. Ale aj súper dokázal potrestať našu chybu a tak sa polčas skončil 6:1. V druhom polčase súper prišiel s novou taktikou a útočil aj s brankárom. V niektorých momentoch sa im podarilo nás zatlačiť pred vlastnú bránu, ale obetavým bránením, skvelým Peťom v bráne a miestami aj s troškou šťastia sme dokázali ubrániť náskok. Do otvorenej obrany sme si vypracovali dosť šancí, ale stúpajúca únava nám zabránila ich premeniť viac. Aj v druhom polčase sa nám podarilo dať  o jeden gól viac ako súperovi a zápas skončil 11:5. Nemôžem nespomenúť,  že v tomto zápase sa okrem Peťa v bráne podarilo dať gól všetkým hráčom, DOKONCA AJ  SLAVOVI – gratulujeme.

Zostava: Zvak  -  Folučka, Vicena, Macháček, Bauer, Furták, Galčík

Góly: Vicena 3, Bauer 2, Furták 2, Galčík 2, Folučka, Macháček

Priebeh: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2, 8:2, 8:4, 10:4, 10:5, 11:5