DREVÁCI vs Riders

31.01.2012 13:43

Pri absencii dvoch kľúčových hráčov sme pomenili zostavy našich štvoriek, ale aj tak sme nastupovali na zápas s cieľom vyhrať nad mužstvom, ktoré doteraz získalo len tri body. Naše plány sa rozpadli už počas prvých desiatich minút. V obrane sme mali deň otvorených dverí a smerom dopredu to tiež nebolo dobré. Viazla nám kombinácia a s rýchlymi protihráčmi sme prehrávali súboje jeden na jedného. Rýchlo sme prehrávali 2:0 a potom sme už iba doťahovali. Ku koncu prvého polčasu sa nám podarilo vyrovnať na 3:3, ale hneď po rozohratí - 3 sekundy do konca sme opäť inkasovali 3:4. Cez prestávku sme si povedali čo treba napraviť, čo zlepšiť – ale aj druhý polčas vyzeral ako prvý. Zatiaľ čo my sme sa na gól nadreli a stál nás veľa síl, ľahkonohý a rýchly súper si vypracovával jednu šancu za druhou. Ešte pri znížení na 4:5 bola možnosť na vyrovnanie, ale znovu vlastnými chybami sme sa o ňu pripravili. Súper nás dorazil troma gólmi a bolo po zápase. Nám sa ešte ku koncu podarilo upraviť na konečných 5:8.
Priebeh: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:4, 3:5, 4:5, 4:8, 5:8
Góly: Vicena 3, Folučka, Galčík
Zostava: Zvak - Galčík, Kostelánský, Macháček, Vicena, Folučka, Furták, Slovák, Magerčiak