DREVÁCI vs Eurotrans

05.02.2012 19:00

Dnešný zápas bol poznačený slabou účasťou. Aj keď máme v mužstve troch brankárov na zápas bol nútený nastúpiť do bránky hráč z poľa, a  celý zápas odohrali piati „mušketieri“ Prvý gól sme inkasovali my. Ale potom sme fantasticky hrali svoju hru a súperovi sme z protiútokov strelili päť gólov a vyhrávali sme 5:1. V tomto momente sme boli lepší a ovládali sme dianie na ihrisku. Po nepremenení niekoľkých sľubných šancí sme dva krát inkasovali a polčas sa skončil 5:3. Aj druhý polčas sme začali sľubnými šancami, ale bránka súpera ostala zakliata. My sme nepremieňali tutovky a súper so šťastím vyrovnal. V tomto momete  nám došli sily a nepremenené šance nás mrzeli viac ako inokedy. Súper prekonával našu unavenú obranu a aj neskúseného brankára. Do konca zápasu sme sa na nič významného nezmohli a prehrali sme 8:11. Výkon a snaha hráčov si zaslúžia pochvalu, mrzí len neúčasť hráčov ktorý nedokážu dať vedieť. že neprídu !!! Dúfam. že si vstúpia do svedomia a na nasledujúci zápas donesú ospravedlnenie.

Zostava: Galčík -  Folučka, Vicena, Macháček, Bauer, Furták

Góly: Vicena 5, Bauer 2, Furták

Priebeh: 0:1, 5:1, 5:3, 5:7, 6:7, 6:9, 7:9, 7:10, 8:10, 8:11