DREVACI vs Deportivo

19.03.2012 12:08

Na tento zápas sme zasa nastupovali iba šiesti hráči v poli a súper mal ešte o jedného menej ako my. Zápas sa na oboch stranách hral opatrne s pozornou obranou a vyčkávanie na chybu súpera. Šancí bolo veľmi málo. Z jedného útoku sa Deportivu podarilo strelou prekonať  našu obranu aj s brankárom 0:1. Nám sa podarilo vyrovnať s podobnej situácie 1:1. Hralo sa stále opatrne, ale tesne pred koncom prvého polčasu sme nedokázali odkopnúť loptu do bezpečia a zasa sme prehrávali 1:2. Druhý polčas začal tak isto ako prvý – pozorná obrana a vyčkávacia taktika. Súper  toto zvládol lepšie ako my a znovu dokázal skórovať 1:3. Toto ako sa neskôr ukázalo bol zlomový moment zápasu. Už sme sa viac tlačili dopredu, ale čistú šancu sme si nevytvorili. Ba naopak, súper rýchlymi brejkmi do našej otvorenej obrany skóroval ešte tri krát. Dôležitý zápas sme prehrali  1:6.

Zostava: Zvak  -  Folučka, Vicena, Macháček, Kostelanský, Furták, Galčík

Góly: Kostelanský

Priebeh: 0:1, 1:1, 1:2, 1:6